FanStore jest marką, która powstała na przełomie 1998/99 roku i specjalizowała się w produkcji nadruków na koszulkach dla fanów Rugby. Przez prawie cały okres młodzieńczy cieszyliśmy tę grupę swoimi pomysłami, projektami i wyrobami. Teraz, wkraczając w dorosłość (bo niedługo kończymy 18 lat), rozwijamy swoją działalność rozszerzając nie tylko grupę odbiorców, ale także asortymentu.

Od dziś proponujemy Wam całą gamę unikatowych, oryginalnych i wyjątkowo dopasowanych produktów z indywidualnym nadrukiem. Ciekawe grafiki, zabawne napisy, wszystko, co pozwoli odzwierciedlić Wasze zainteresowania i pasje. Wiele pomysłów na prezenty, stylowe i modne ubrania, i niezwykłe dodatki, które pozwolą Wam wyrazić siebie.

Jako jedyni na rynku wykonujemy projekty Wasze. Fakt, robią to też inne firmy, ale musisz dokładnie opisać co chcesz i potem czekasz na efekt, który czasami bywa negatywnie zaskakujący. A u nas się rozmawia dopóki nie zaakceptujesz projektu nie produkujemy Twojego nadruku. Proste, prawda?